Nowoczesne kuchnie na zamówienie

Bez nudy. Bez kompromisów. Bez przesady...

Nowoczesne kuchnie odznaczają się przede wszystkim funkcjonalnością. Doskonałe walory użytkowe zapewniają ciekawe rozwiązania techniczne. Wyposażone w nie meble pozwalają cieszyć się zwykłymi czynnościami dnia codziennego.

Tworząc kuchnie na zamówienie stosujemy liczne zabiegi poprawiające komfort i wygodę użytkowania. Naszym Klientom możemy zaproponować wiele funkcjonalnych rozwiązań, wśród których znajdą się szuflady z wysuwem, meble z koszami cargo czy praktyczne narożniki. Dodatkowym atutem jest możliwość przygotowania nowoczesnej kuchni na wymiar, co oznacza, że poszczególne elementy będą pasowały do warunków lokalowych, a także osobistych preferencji, zgodnie ze złożonym zamówieniem.

Meble do kuchni na wymiar, utrzymane w nowoczesnym duchu w warstwie estetycznej, odznaczają się pewnym minimalizmem. Proste, niekiedy nawet mocno zaakcentowane linie, doskonale współgrają z oszczędnością w dekoracyjności. Dość wyraźnym wyznacznikiem mebli tworzonych na zamówienie jest możliwość ich dopasowania także pod kątem kolorystycznym. Przy tym popularnym rozwiązaniem są mocne kontrasty i lakierowane fronty.

Przygotowujemy nowoczesne kuchnie na zamówienie dla Klientów z Krakowa, a także z obszaru poza Małopolską. Wystarczy przyjrzeć się dotychczasowym realizacjom aby przekonać się, jak wiele ciekawych pomysłów wcielamy w życie – stworzonych na wymiar, zgodnie z potrzebami przestrzeni, w pełni odpowiadających charakterowi jej użytkowników.

12 417 22 72 / 604 457 072 Artur.z@marzenie.com.pl