ŁAZIENKI

Meble łazienkowe na wymiar
Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie.

To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar. Aranżacja tego dość wymagającego wnętrza potrafi przyprawić o zawrót głowy. W jaki sposób zmieścić wszystko co niezbędne, zapewniając sobie komfort, a jednocześnie praktyczne wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni?

Najdogodniejszym wyjściem, aprobowanym zresztą przez nowoczesnych projektantów wnętrz, jest stworzenie łazienki na wymiar, a zatem przemyślanej, uwzględniającej potrzeby lokalowe oraz prywatne preferencje jej użytkowników. W tym przypadku nie idziemy na kompromisy – traktujemy wnętrze jak

przestrzeń pełną możliwości. Sięgamy po liczne rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność przestrzeni. Marmurowa zabudowa dla pralki, szereg podwieszanych szafek czy estetycznie wykonane lakierowane meble pod umywalką to tylko część naszych propozycji.

01. Meble łazienkowe na wymiar

Meble łazienkowe wykonane na wymiar wyróżnia nie tylko ogromna funkcjonalność, ale także estetyka wykonania. Każdy element wchodzący w skład wyposażenia ma wpływ na wysokie poczucie komfortu oraz funkcjonalne wykorzystanie wnętrza. Pełna zabudowa w łazience? Dlaczego nie! Możliwości istnieje całe mnóstwo, warto wykorzystać więc ich potencjał podczas aranżacji. Wśród proponowanych mebli na wymiar mogą znaleźć się takie, które z jednej strony będą pełnić rolę dekoracji, z drugiej zaś uzupełniać wnętrze o estetyczne elementy wykończenia – czego zasługą są nowoczesne, delikatne linie wyróżniające przygotowywane przez nas propozycje. Tworzymy łazienki na wymiar dla klientów z Krakowa i okolic, z idealne dopasowanymi meblami oraz dodatkami. Są to z reguły niewielkie przestrzenie, w których należy pomieścić całe mnóstwo niezbędnych urządzeń sanitarnych. Ich jawna obecność nie przez każdego jest pożądana. W tym miejscu rozpoczyna się nasza rola. Naszym zadaniem jest kreatywne, funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni tak, aby ułatwiała wykonywanie czynności dnia codziennego, a zarazem niezmiennie wprawiała w zachwyt.

02. Przykładowe realizacje mebli łazienkowych

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 29
31-444 Kraków

Zadzwoń