Studio mebli kuchennych
"Marzenie"

Zajmujemy się kompleksowo aranżacją wnętrz. Nasze projekty tchną świeżość w każdą kuchnię, niezależnie od stylu, w jaki ma być zaaranżowana czy też potrzeb Klienta. Oferujemy coś więcej niż tylko funkcjonalne rozplanowanie rozmieszczenia elementów wyposażenia. Samodzielnie wykonujemy meble na wymiar.

Meble na wymiar - meble kuchenne (kuchnie), szafy - Kraków

Szafy i kuchnie na wymiar Wnętrze jak marzenie...

Nasze projekty i rozwiązania odbiegają od standardowych realizacji. Powstają bowiem w oparciu o kreatywne pomysły oraz indywidualne potrzeby.Stanowią połączenie tradycji i nowoczesności, charakteru i funkcjonalności, wiedzy technicznej z wrażliwością estetyczną. Wprowadzamy do aranżacji wnętrz rozwiązania nieszablonowe. Tworzymy unikalne kuchnie, meble łazienkowe, wyposażenie do sypialni, holu czy gabinetów.Przygotowujemy konstrukcje na wymiar, co pozwala na zagospodarowanie i wykorzystanie dowolnej przestrzeni w pełni. Fantazja, kreatywność oraz odwaga w kreowaniu najbardziej oryginalnych rozwiązań muszą iść w parze z jakością wykonania.

Meble na wymiar, meble na zamówienie - Kraków

01. Kuchnie nowoczesne

Bez nudy. Bez kompromisów. Bez przesady…

Nowoczesne kuchnie odznaczają się przede wszystkim funkcjonalnością. Doskonałe walory użytkowe zapewniają ciekawe rozwiązania techniczne. Wyposażone w nie meble pozwalają cieszyć się zwykłymi czynnościami dnia codziennego.

Meble na wymiar, meble na zamówienie - Kraków 1

02. Kuchnie klasyczne

Klasyczne meble kuchenne na wymiar wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym wyglądem. Tchną odrobiną dekadencji, zachowując pełną funkcjonalność. Tworzymy tradycyjne meble kuchenne, zabiegając o zachowanie unikalnego charakteru dawnych czasów.

zabudowy wnęk, szafy, - Kraków.

03. Szafy

Projektujemy szafy na wymiar mając na względzie odmienne potrzeby naszych Klientów. Jednocześnie zwracamy uwagę na estetykę i otoczenie, w którym będzie zamontowany gotowy mebel.
Meble na wymiar, meble na zamówienie - Kraków. 2

04. Meble łazienkowe

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
meble kuchenne, kuchnie - Kraków

Serdecznie polecam. Meble Marzenie zrobiło nam szafę na przedpokój, Pan Artur doradził ciekawe i funkcjonalne rozwiązanie.

STRONA GŁÓWNA

Anna Pachała

Wykonali dla mnie kuchnię Bardzo solidnie wszystko się zgadza wszystko zgodnie z umową i terminem Polecam wszystkim

STRONA GŁÓWNA

Jacek Urbaniak

Super. Moja kuchnia wykonana przez "Marzenie" sprawuje się świetnie już 15 lat.

STRONA GŁÓWNA

Elżbieta B

Do pana Artura wróciłam po raz trzeci; usługa została wykonana jak zwykle fachowo i w umówionym terminie. Polecam.

STRONA GŁÓWNA

Agata

Bardzo polecam Marzenie Studio Mebli Kuchennych. Kuchnia jest piękna i bardzo funkcjonalna. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Meble zostały wykonane i zamontowane w terminie. Dobra współpraca z Panem Arturem Zagólem. Słowa pochwały także dla Panów, którzy montowali meble - Jurka i Denisa. Bardzo dziękuję. Jestem zadowolona w 100%.

STRONA GŁÓWNA

Bettina Ochalik

Bardzo polecam współpracę ze studiem. Fachowo, profesjonalnie, z uśmiechem. Funkcjonalne pomysly w perfekcyjnym wykonaniu!!

STRONA GŁÓWNA

Asia Such

Polecam studio mebli kuchennych "Marzenie" za fachowe doradztwo, dużą elastyczność i profesjonalne podejście do klienta. Pomimo drobnego poślizgu czasowego efekt końcowy spełnił wszystkie moje oczekiwania. Kuchnia jest rewelacyjna.

STRONA GŁÓWNA

Edyta M.

Projekt i wykonanie - bez uwag. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik rozwleczone w czasie - niby drobiazgi, ale wpływają na całość wrażenia.

STRONA GŁÓWNA

K C

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 29
31-444 Kraków

Zadzwoń