SZAFY

Projektujemy szafy na wymiar mając na względzie odmienne potrzeby naszych Klientów...

Jednocześnie zwracamy uwagę na estetykę i przyszłe lub aktualne otoczenie, w którym będzie zamontowany gotowy mebel.

Staramy się, aby estetyką, kolorystyką i wzornictwem komponował się z panującym we wnętrzu stylem. Przygotowujemy konstrukcje wnękowe, jak i wolnostojące. Tworzymy z nich integralny element wyposażenia bądź unikalny przedmiot, prawdziwą dekorację przestrzeni.
Przygotowujemy szafy wnękowe oraz wolnostojące na wymiar. Dbamy o stworzenie mebli, które będą odpowiadały

potrzebom Klientów pod względem funkcjonalnym. Z wyjątkową dbałością podchodzimy do zaprojektowania odpowiedniego układu wnętrza, wprowadzając urozmaicenia w postaci różnej wielkości i ilości półek, a także przestrzeni z drążkiem. Staramy się skomponować całość tak, aby każdy element garderoby można było przechowywać w wygodny sposób.

01. Szafy tradycyjne i przesuwne

Przygotowujemy szafy na wymiar przesuwne oraz tradycyjne z uchylnymi drzwiami. Modele przesuwane, w których front oparty jest na jezdnych rolkach, nie wymagają tak dużej powierzchni użytkowej jako modele uchylne. Realizujemy zlecenia od klientów z Krakowa, ale też chętnie wykonujemy zamówienia z odległych terenów.

Posiadamy niemal nieograniczone możliwości produkcyjne, zapewniając Klientom szafy na wymiar dopasowane w stu procentach do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu macie Państwo pewność zainwestowania dokładnie w takie rozwiązanie, które będzie w stu procentach spełniało Wasze oczekiwania i doskonale wkomponuje się w domowe wnętrza.

02. Zalety szaf przesuwnych

Wykonujemy szafy przesuwne. Konstrukcja drzwi nie wymaga tak dużej ilości miejsca, jak przy modelach uchylnych. Ponadto nowoczesne prowadnice zapewniają łatwe otwieranie i zamykanie – bez konieczności użycia dużej siły. Dbamy o stworzenie przemyślanego układu wnętrza, aby szafy przesuwne były odpowiednio dopasowane do danego pomieszczenia i wprowadzamy rozwiązania, umożliwiające wygodne przechowywanie odzieży i akcesoriów. Naszym celem jest łączenie wyjątkowego designu oraz wysokiej funkcjonalności każdego mebla, dlatego też korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu przy tym niezwykle atrakcyjne ceny naszych wyrobów. Przygotowujemy meble dla Klientów z Krakowa, chętnie realizując również zlecenia z innych regionów kraju. Kompleksowa realizacja – od projektu, do montażu.

03. Przykładowe realizacje szaf

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 29
31-444 Kraków

Zadzwoń