Dużo szaf

W tym mieszkaniu szafy stały się uzupełnieniem dla funkcji poszczególnych pomieszczeń. 

Mamy szafę wnękową w sypialni z wypełnieniem z lustra w odcieniu brązowym z pionowymi popielatymi elementami ze szkła lakierowanego które powoduje wrażenie okna lub drzwi na balkon – wyrażnie optycznie powiększa sypialnie.

W pokoju do wypoczynku zastosowano w szafie na wymiar jako wypełnienie drzwi lustro srebrne ze szkłem lakierowanym na niebiesko co znakomicie współgra z tapetą przedstawiającą widok na ocean z plażą i palmami. Zawieszony hamak podkreśla relaksujący charakter pokoju.

W przedpokoju zastosowano szafę na zamówienie z drzwiami otwieranymi klasycznie, ta szafa służy do zawieszania ubrań codziennego użytku. Obok jest wieszak dla ubrań gości a po przeciwnej stronie otwierana klasycznie szafa na buty pod sam sufit. Panie wiedzą, że miejsca w szafie na buty nigdy dość. Całość utrzyma w kolorze orzecha caravadgio a srebrne ramy drzwi szaf w systemie Mini-Max wypełniono szkłem w kolorze beżowym.

Właścicielce szaty mieszkającej w Krakowie dziękujemy za zgodę na zrobienie zdjęć i życzymy miłego, ergonomicznego użytkowania całej zabudowy wnętrz.

Szafy i zabudowy wnęk

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 4-6 lok. 108
31-444 Kraków