Szafy i zabudowy wnęk

Kompleksowe rozwiązania dla każdego

Projektujemy szafy na wymiar mając na względzie odmienne potrzeby naszych Klientów...

Naszej firmie przyświeca przede wszystkim idea, aby w każdym projekcie połączyć doskonałą estetykę z funkcjonalnością mebli, czy też całego wnętrza. Doskonałym przykładem są szafy zajmujące zbyt dużo miejsca, podczas gdy można je sprawnie zagospodarować choćby pod schodami. 

Nowoczesne i pomysłowe inspiracje pomagają nam każdego dnia zachwycić nowych Klientów, którzy są bardzo otwarci na nasze propozycje. Wszystkie szafy, które wykonujemy, są nie tylko przemyślaną koncepcją, ale także meblem z duszą. 

Wyobraź sobie rustykalne fronty zabudowy wnęk z delikatną fakturą drewna, które idealnie pasuj do klasycznych drewnianych schodów. Sprytne i praktyczne ulokowanie szafy pozwoli Ci zagospodarować mądrze swój dom, dodając mu jednocześnie zaskakującego uroku. 

01. Szafy tradycyjne i przesuwne

Mijają lata, a każde otwarcie szafy wiąże się z nieprzyjemną świadomością, że jej wnętrze nie spełnia Twoich oczekiwań? Korzystając z naszych usług, z łatwością tego unikniesz. I co ważniejsze nie są to żadne puste obietnice. U nas liczy się mądre zagospodarowanie wnętrza szafy, dlatego też każdy projekt jest maksymalnie dopracowany. Bierzemy pod uwagę wiele kombinacji ułożenia i ilości półek oraz miejsca na drążek. W efekcie powstaje szafa, której każdy centymetr jest racjonalnie zagospodarowany, a Ty możesz wykorzystać każdą półkę i dodatkową przestrzeń na swoje przedmioty. 

02. Zalety szaf przesuwnych

Wiemy, że nie zawsze szafy na wymiar to złoty środek więc dysponujemy także modelami wolnostojącymi w optymalnych wymiarach. Dostępne są w dwóch wariantach – jako szafy tradycyjne i przesuwne. Tradycyjne modele mają to do siebie, że wymagają dodatkowej przestrzeni, aby pozwolić na swobodnie uchylanie drzwi. Dużym atutem przesuwnych szaf jest zaoszczędzenie miejsca, zwłaszcza jeśli szafa umieszczona jest we wnęce.

Jeśli zależy Ci na kompleksowej usłudze, która zaczyna się od dokładnego projektu zabudowy wnęk i kończy na montażu, zapraszamy do kontaktu z nami. Zagwarantujemy ambitną koncepcję, która wniesie nowe życie do wnętrza i sprawi, że codzienne korzystanie z szafy stanie się przyjemnością. 

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 4-6 lok. 108
31-444 Kraków