Kuchnie klasyczne

Kompleksowe rozwiązania dla każdego

Tradycyjne meble kuchenne na wymiar
W dawnym duchu. W dobrym stylu. W eleganckiej krasie...

Zobacz poniżej galerię realizacji. Klasyczne meble kuchenne na wymiar wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym wyglądem. Tchną odrobiną dekadencji, zachowując pełną funkcjonalność. Tworzymy tradycyjne meble kuchenne, zabiegając o zachowanie unikalnego charakteru dawnych czasów. Warto pamiętać o tym, że na taki klimat składa się zarówno wygląd, jak i zapach drewnianych mebli. Kuchnie wykonane w stylu angielskim, prowansalskim, retro dają możliwość podróży w czasie i to każdego dnia. Dodają mieszkaniom i domom przytulności i wyjątkowego klimatu. W kuchni klasycznej możesz poczuć się, jakby lata nie mijały, masz możliwość zatrzymania się w czasie i cieszenia prostym użytkowaniem swojej przestrzeni.

Nieprzeciętny wdzięk udaje nam się uzyskać dzięki zastosowaniu odpowiedniej palety barw, ciekawych żłobień, a także miękkich linii. Koncepcja, którą przyjmujemy, zależy przede wszystkim od upodobań Klienta, jego pomysłów, a także gustu. Kombinacja tych działań pozwala nam na stworzenie mebli kuchennych, które są tradycyjne, ale i oryginalne. 

01. Meble szyte na miarę - meble kuchenne klasyczne Kraków

Wykonujemy tradycyjne meble kuchenne na wymiar w Kraków, dostosowując do określonych warunków lokalowych. Nie każde wnętrze może sobie pozwolić na konkretne rozwiązania, dlatego też stajemy na wysokości zadania, aby meble kuchenne były jak najlepsze. Tworząc meble na zamówienie w klasycznej wersji, zwracamy również uwagę na zapewnienie odpowiedniej funkcjonalności. Może się wydawać, że tylko nowoczesne projekty skupiają się na innowacyjnych sposobach, jednak nic bardziej mylnego.

Pod przykrywką tradycyjnego podejścia kryją się nowoczesne rozwiązania techniczne i udogodnienia – funkcjonalne prowadnice, podświetlenia, przeszklenia. Ogromną popularnością cieszą się mądrze ułożone półki, które pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca. Podobnie jest w przypadku dodatkowych szuflad i szafek. Istotne znaczenie ma dla nas przygotowanie charakterystycznej zabudowy na wymiar, która będzie nie tylko estetyczna, ale także wygodna w użytkowaniu. Na zadowolenie Klienta składa się właśnie produkt, który łączy w sobie wszystkie te cechy. Meble kuchenne na wymiar są szczególnie popularne w niewielkich przestrzeniach, gdzie liczy się inteligentne zagospodarowanie każdego milimetra. Działamy w obrębie Krakowa, równie chętnie odpowiadamy też na zlecenia spoza Małopolski. 

02. Nasze realizacje kuchni klasycznych

Nie jest żadną nowością, że nasi Klienci szczególnie cieszą się z kompleksowych usług, które zakładają prace od projektu, aż po montaż. We wszechobecnym rynku wnętrzarskim takie usługi są na wagę złota, co szczególnie widać po naszych projektach. Nasze przykładowe realizacje pokazują, że potrafimy ciekawie wykorzystać blaty, czy też fronty każdego typu. Meble kuchenne tradycyjne najczęściej dostępne są w ciepłych i stonowanych kolorach, dzięki czemu całe pomieszczenie wydaje się spójne.

Nie istniejemy po to, aby obiecywać rzeczy nierealne. Dlatego też u nas znajdziesz przede wszystkim dokładność, szczerość i otwarcie na koncepcje każdego Klienta. 

Meble kuchenne klasyczne Kraków

Nasza firma, z długoletnim doświadczeniem w branży, jest dumna z oferowania wyjątkowych i klasycznych mebli kuchennych w Krakowie, które spełniają najwyższe standardy jakości. Naszym wyróżnikiem jest indywidualne podejście do każdego klienta, co umożliwia nam dostarczenie mebli idealnie dopasowanych do ich konkretnych wymiarów i oczekiwań.
Czytaj dalej…

Meble kuchenne na wymiar – klasyczne | Kraków

W naszej ofercie znajdują się zarówno gotowe modele katalogowe, jak i możliwość dostosowania każdego mebla do unikalnych potrzeb klienta. Niezależnie od tego, czy klient preferuje standardowe wymiary, czy nietypowe rozmiary przestrzeni, nasi specjaliści są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu projektowemu. Jesteśmy gotowi realizować niestandardowe zamówienia, poprzez spersonalizowane dostosowanie konstrukcji, wyposażenia i estetyki produktu. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy doskonale zaaranżować zarówno przestronne kuchnie, jak i te o bardziej ograniczonej powierzchni, dostosowując się do potrzeb każdego klienta.
Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 4-6 lok. 108
31-444 Kraków