KUCHNIE KLASYCZNE

Tradycyjne meble kuchenne na wymiar
W dawnym duchu. W dobrym stylu. W eleganckiej krasie...

Klasyczne meble kuchenne na wymiar wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym wyglądem. Tchną odrobiną dekadencji, zachowując pełną funkcjonalność.

Tworzymy tradycyjne meble kuchenne, zabiegając o zachowanie unikalnego charakteru dawnych czasów. Wykonane w stylu angielskim, prowansalskim, retro dają możliwość podróży w czasie i to każdego dnia. Dodają mieszkaniom i domom przytulności i wyjątkowego klimatu.

Nieprzeciętny wdzięk udaje nam się uzyskać dzięki zastosowaniu odpowiedniej palety barw, ciekawych żłobień, a także miękkich linii.

01. Meble szyte na miarę

Wykonujemy tradycyjne meble kuchenne na wymiar, dostosowując do określonych warunków lokalowych. Tworząc konstrukcje na zamówienie w klasycznej wersji zwracamy również uwagę na zapewnienie odpowiedniej funkcjonalności. Pod przykrywką tradycyjnego podejścia kryją się nowoczesne rozwiązania techniczne i udogodnienia – funkcjonalne prowadnice, podświetlenia, przeszklenia. Istotne znaczenie ma dla nas przygotowanie charakterystycznej zabudowy na wymiar, która będzie nie tylko estetyczna, ale także wygodna w użytkowaniu. Działamy w obrębie Krakowa, równie chętnie odpowiadamy też na zlecenia spoza Małopolski.

02. Przykładowe realizacje kuchni klasycznych

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 29
31-444 Kraków

Zadzwoń