O firmie

Kompleksowe rozwiązania dla każdego

Podchodzimy do projektów z sercem...

Zapewniamy wyjątkowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy niewielką firmą z Krakowa. Nie zatrudniamy setek pracowników. Nie oferujemy masowych rozwiązań. Zapewniamy wyjątkowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb propozycje, oparte o starannie przemyślane projekty. Tworzymy kuchnie na wymiar, a także meble łazienkowe, garderobiane starając się zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na propozycje. Jeśli jest to możliwe od strony technicznej, to chętnie wprowadzamy takie pomysły do naszych planów. Jednocześnie bardzo chętnie podpowiadamy przy realizacji kuchni na wymiar bądź szafy wnękowej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować najbardziej optymalne i zarazem ciekawe rozwiązania. 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania

Zajmujemy się kompleksowo aranżacją wnętrz. Nasze projekty tchną świeżość w każdą kuchnię, niezależnie od stylu, w jaki ma być zaaranżowana czy też potrzeb Klienta. 
Oferujemy coś więcej niż tylko funkcjonalne rozplanowanie rozmieszczenia elementów wyposażenia. Samodzielnie wykonujemy meble na wymiar, odpowiednie do każdego pomieszczenia pod kątem użyteczności oraz estetyki. Proponujemy ponadto montaż zabudowy do kuchni oraz naszych mebli łazienkowych czy szaf wnękowych w miejscu docelowego przeznaczenia.
Wprowadzamy w życie nasze pomysły – zapewniamy fachową realizację od projektu, poprzez wykonanie umeblowania, a kończąc na odpowiednim ustawieniu w pomieszczeniu. Co więcej – nie boimy się większych wyzwań i rozbudowanych projektów, podchodząc w sposób całkowicie indywidualny do każdego z nich.

Posiadamy skarbiec materiałów

Klientom korzystającym z naszych usług umożliwiamy wybór materiałów, wzorów i kolorów z naszej obszernej palety surowców. Do wyboru prezentujemy fronty i blaty, a także sprzęt AGD i technikę kuchenną.
Na bazie wybranych materiałów tworzymy wymarzone kuchnie na zamówienie. W oparciu o duży asortyment frontów oraz blatów, wykonujemy także elementy do wyposażenia łazienek, salonów, gabinetów, biblioteczek, itp. Stosujemy zarówno sprawdzone , jak i nowatorskie rozwiązania techniczne, proponując np. szafy przesuwne, meble z koszami cargo, itp.
Wykorzystujemy materiały atestowane o jak najdłuższej gwarancji producenta, dzięki czemu nasze rozwiązania cechuje ponadprzeciętna trwałość. Z kolei na akcesoria wykorzystywane do produkcji naszych mebli dajemy wszystkim Klientom dożywotnią gwarancję. 

01. Nasza misja

Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na niestandardowe meble kuchenne, dostosowane do gustu i wymagań klientów. Opierając się na technologiach trzeciego tysiąclecia, korzystając z osprzętu najlepszych firm, tworzymy prestiżowe, a zarazem funkcjonalne meble kuchenne, które pobudzą Twoją wyobraźnię i obrócą Twoje marzenia w rzeczywistość. Nasze projekty mają swoją specyfikę i charakter.

02. Gwarancja

Wysoka jakość wykonania sprawi Ci radość. Aranżacja kuchni, salonu lub pokoju do pracy przez lata będzie przedmiotem Twojej dumy i zazdrości sąsiadów. Kuchnie na wymiar to gwarancja najwyższego zadowolenia. Każdy centymetr przestrzeni jest wykorzystany w przemyślany sposób.

03. Polecamy

Materiały stosowane do produkcji mebli kuchennych, szaf wnękowych, szaf na wymiar, wyposażenia łazienkowego, to cała szeroka gama form i kolorów, od płyty klejonej ABS-em poprzez MDF-y do naturalnego drewna. Stosujemy fronty polskie, austriackie, włoskie. Ważny jest także ergonomiczny projekt, szczególnie przy szafach na zamówienie. 

04. Zapewniamy

Doradztwo w wyborze sprzętu AGD i RTV – ceny promocyjne. Pomoc w doborze odpowiedniego oświetlenia oraz kolorów ścian, sufitu, kształtu dekoracji. Projektowanie i montaż – GRATIS! 

Serdecznie polecam. Meble Marzenie zrobiło nam szafę na przedpokój, Pan Artur doradził ciekawe i funkcjonalne rozwiązanie.

Anna Pachała

Wykonali dla mnie kuchnię Bardzo solidnie wszystko się zgadza wszystko zgodnie z umową i terminem Polecam wszystkim

Jacek Urbaniak

Super. Moja kuchnia wykonana przez “Marzenie” sprawuje się świetnie już 15 lat.

Elżbieta B

Do pana Artura wróciłam po raz trzeci; usługa została wykonana jak zwykle fachowo i w umówionym terminie. Polecam.

Agata

Bardzo polecam Marzenie Studio Mebli Kuchennych. Kuchnia jest piękna i bardzo funkcjonalna. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Meble zostały wykonane i zamontowane w terminie. Dobra współpraca z Panem Arturem Zagólem. Słowa pochwały także dla Panów, którzy montowali meble – Jurka i Denisa. Bardzo dziękuję. Jestem zadowolona w 100%.

Bettina Ochalik

Bardzo polecam współpracę ze studiem. Fachowo, profesjonalnie, z uśmiechem. Funkcjonalne pomysly w perfekcyjnym wykonaniu!!

Asia Such

Polecam studio mebli kuchennych “Marzenie” za fachowe doradztwo, dużą elastyczność i profesjonalne podejście do klienta. Pomimo drobnego poślizgu czasowego efekt końcowy spełnił wszystkie moje oczekiwania. Kuchnia jest rewelacyjna.

Edyta M.

Projekt i wykonanie – bez uwag. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik rozwleczone w czasie – niby drobiazgi, ale wpływają na całość wrażenia.

K C

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 4-6 lok. 108
31-444 Kraków