Meble łazienkowe

Kompleksowe rozwiązania dla każdego

Meble łazienkowe na wymiar Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie.

Projekt łazienki to jedno z większych wyzwań podczas planowania domu lub mieszkania. Zobowiązuje do przemyślenia nie tylko wyglądu, ale co najważniejsze funkcjonalnego ustawienia mebli łazienkowych i wyposażenia. Musi spełniać indywidualne kryteria, które zależą przede wszystkim od domowników. 

Współczesna architektura wnętrz zwróciła swoją uwagę na potrzeby użytkowników, co w efekcie tworzy intrygujące przestrzenie. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza łazienki wykonywane na wymiar, co wiąże się z wykonaniem mebli łazienkowych w taki sam sposób. 

Jeśli pragniesz, aby mieszkanie było doskonałym odzwierciedleniem Twoich potrzeb warto wybrać meble łazienkowe, które zostaną dopasowane do metrażu. W takim wypadku nawet najmniejsze łazienki są w stanie pomieścić niezbędne wyposażenie, a do tego wyglądać schludnie i elegancko.  

01. Meble łazienkowe na wymiar

Przykładowe rozwiązania, które okazały się niezwykle praktyczne to między innymi dodatkowa zabudowa dla pralki, czy też podwieszane szafki. Jeśli zdecydujesz się zostać naszym Klientem, to gwarantujemy otwartość w kwestii propozycji wykorzystania przestrzeni. Z naszej strony zapewniamy materiały najwyższej jakości, które minimalizują ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń lub usterek. Dodatkowo oferujemy meble łazienkowe, począwszy od projektu, aż do wykonania ich na wymiar i montażu. Wbrew pozorom z niewielkich przestrzeni można wyciągnąć najwięcej potencjału, co wiąże się z oryginalnym efektem.

Tworzymy meble na wymiar dla klientów z Krakowa i okolic, z idealne dopasowanymi meblami oraz dodatkami. Są to z reguły niewielkie przestrzenie, w których należy pomieścić całe mnóstwo niezbędnych urządzeń sanitarnych. Ich jawna obecność nie przez każdego jest pożądana. W tym miejscu rozpoczyna się nasza rola. Naszym zadaniem jest kreatywne, funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni tak, aby ułatwiała wykonywanie czynności dnia codziennego, a zarazem niezmiennie wprawiała w zachwyt.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do naszej galerii, w której można znaleźć przykładowe realizacje. W większości przypadków zależy nam na tym, aby wykończenie doskonale współgrało ze stylistyką całego wnętrza, dlatego też elementy wykończenia są delikatnie i jednocześnie naturalne. Nie boimy się nowoczesnym koncepcji, dzięki czemu wiele naszych prac stawia na odważne i unikatowe blaty, niebanalne umywalki, czy też prowansalskie toaletki. 

02. Nasze realizacje mebli łazienkowych

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 4-6 lok. 108
31-444 Kraków