01. Kuchnie nowoczesne

02. Kuchnie klasyczne

Mamy pełną świadomość tego, że nikt nie lubi kupować kota w worku. Doskonale rozumiemy Państwa potrzebę sprawdzenia naszej oferty. Właśnie taka myśl przyświecała nam przy tworzeniu galerii z fotografiami niektórych naszych realizacji. Prezentujemy rzeczywiste projekty, które udało nam się z sukcesem zakończyć, tworząc wymarzone kuchnie na wymiar dla naszych Klientów. Fotografie prezentują faktyczny, zgodny z prawdą stan. Jesteśmy przekonani, że mogą być dla Państwa nie tylko dowodem naszej rzetelności. Mamy nadzieję, że zainspirują i poddadzą pomysł na wymarzone meble kuchenne (kuchnie na wymiar).

Nie ograniczamy się do jednego stylu, co bardzo dobrze prezentują nasze realizacje. Wykonaliśmy meble kuchenne na wymiar w stylu nowoczesnym, jak też klasycznym. Tworząc kuchnie na wymiar wykorzystywaliśmy z chęcią wzory tradycyjne oraz czerpaliśmy pełnymi garściami z aktualnych trendów. Mamy doświadczenie w tworzeniu mebli minimalistycznych, modernistycznych, angielskich, itp. Udało nam się zrealizować liczne kuchnie Klientów z Krakowa, Małopolski i całego kraju.

Z czego wynika różnorodność naszych mebli kuchennych na wymiar? Zarówno z naszej otwartości na pomysły Klientów, jak również Państwa kreatywności. Tworzone przez nas meble kuchenne na wymiar w stu procentach odpowiadają potrzebom Klienta indywidualnego, a dzięki temu, że gusta nas wszystkich różnią się, nasze portfolio jest tak bogate. Jesteśmy w stanie dokładnie i w pełni profesjonalnie zrealizować każdą koncepcję, dlatego zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy. 

Nasze realizacje kuchni nowoczesnych

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 4-6 lok. 108
31-444 Kraków