01. Swiss Krono

Firma Swiss krono jest jednym z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych. Firma wchodzi w skład szwajcarskiej Grupy Krono Holding AG. Oferta Swiss Krono obejmuje produkty z branży meblowej, budowlanej i wykończenia wnętrz.
Łączna produkcja roczna to około 1 000 000 m3 płyt.
Blaty robocze na bazie płyty wiórowej są wykonane w technologii postforming. Charakteryzują się bogatym wzornictwem, estetyką, łatwością montażu i konserwacji, a także trwałością i odpornością na działanie różnych czynników zewnętrznych.
Blaty robocze są materiałem stosowanym do produkcji mebli oraz jako elementy wykończenia wnętrz, w szczególności na blaty kuchenne, blaty stołowe, blaty biurek, lady sklepowe czy też jako wyposażenie wnętrz banków, hoteli, szpitali i innych obiektów użyteczności publicznej.

02. Pfleiderer

Firma Pfleiderer produkuje nowe blaty robocze INNOTEC w szerokim wyborze wariantów wymiarowych i w nowoczesnej kolorystyce. Sprawdzone technologie zabezpieczeń gwarantują długoletnią i bezproblemową eksploatację. Blaty robocze INNOTEC produkowane sa zgodnie z normami : ZN-2002 i PN-EN 438:1997 ( HPL)

03. Egger

04. Kaindl

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 29
31-444 Kraków

Zadzwoń