KUCHNIE NOWOCZESNE

Nowoczesne kuchnie na zamówienie
Bez nudy. Bez kompromisów. Bez przesady...

Nowoczesne kuchnie odznaczają się przede wszystkim funkcjonalnością. Doskonałe walory użytkowe zapewniają ciekawe rozwiązania techniczne. Wyposażone w nie meble pozwalają cieszyć się zwykłymi czynnościami dnia codziennego.

Tworząc kuchnie na zamówienie stosujemy liczne zabiegi poprawiające komfort i wygodę użytkowania. Naszym Klientom możemy zaproponować wiele funkcjonalnych rozwiązań, wśród których znajdą się szuflady z wysuwem, meble z koszami cargo czy praktyczne narożniki.

Dodatkowym atutem jest możliwość przygotowania nowoczesnej kuchni na wymiar, co oznacza, że poszczególne elementy będą pasowały do warunków lokalowych, a także osobistych preferencji, zgodnie ze złożonym zamówieniem.

01. Meble szyte na miarę

Meble do kuchni na wymiar, utrzymane w nowoczesnym duchu w warstwie estetycznej, odznaczają się pewnym minimalizmem. Proste, niekiedy nawet mocno zaakcentowane linie, doskonale współgrają z oszczędnością w dekoracyjności. Dość wyraźnym wyznacznikiem mebli tworzonych na zamówienie jest możliwość ich dopasowania także pod kątem kolorystycznym. Przy tym popularnym rozwiązaniem są mocne kontrasty i lakierowane fronty.

Przygotowujemy nowoczesne kuchnie na zamówienie dla Klientów z Krakowa, a także z obszaru poza Małopolską. Wystarczy przyjrzeć się dotychczasowym realizacjom aby przekonać się, jak wiele ciekawych pomysłów wcielamy w życie – stworzonych na wymiar, zgodnie z potrzebami przestrzeni, w pełni odpowiadających charakterowi jej użytkowników.

02. Przykładowe realizacje kuchni nowoczesnych

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 29
31-444 Kraków

Zadzwoń