Kuchnie nowoczesne

Kompleksowe rozwiązania dla każdego

Nowoczesne kuchnie na zamówienie
Bez nudy. Bez kompromisów. Bez przesady...

Nowoczesne kuchnie odznaczają się przede wszystkim funkcjonalnością. Doskonałe walory użytkowe zapewniają ciekawe rozwiązania techniczne. Wyposażone w nie meble kuchenne na wymiar pozwalają cieszyć się zwykłymi czynnościami dnia codziennego. Jeśli jakieś wnętrze wygląda pięknie, to od razu przebywa się w nim z większą radością i zaangażowaniem.

Tworząc kuchnie na wymiar, stosujemy liczne zabiegi poprawiające komfort i wygodę użytkowania. Naszym Klientom możemy zaproponować wiele funkcjonalnych rozwiązań, wśród których znajdą się szuflady z wysuwem, meble kuchenne na wymiar z koszami cargo czy praktyczne narożniki. Liczne rekomendacje naszych stałych konsumentów jasno wskazują nam, które rozwiązania są szczególnie ważne, a które należy jeszcze dopracować. Niektóre koncepcje można śmiało zastosować zarówno do kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej, bez względu na formę mebli. Jednak często rozwiązania takie jak meble kuchenne cargo dostosowane są do modeli nowych, szczególnie ze względu na materiały, których użyto do produkcji. 

Dodatkowym atutem jest możliwość przygotowania nowoczesnej kuchni na wymiar, co oznacza, że poszczególne elementy będą pasowały do warunków lokalowych, a także osobistych preferencji, zgodnie ze złożonym zamówieniem. Jesteśmy w stanie nawet na niewielkiej powierzchni stworzyć kuchnię nowoczesną, która będzie idealnie dopasowana do potrzeb użytkownika. Przed wykonaniem projektu ważny jest wywiad z domownikiem, który pozwoli określić, czy najważniejsza są szafki, półki,  czy też może blat roboczy.  

01. Meble szyte na miarę

Meble kuchenne na wymiar, utrzymane w nowoczesnym duchu w warstwie estetycznej, odznaczają się pewnym minimalizmem. Proste, niekiedy nawet mocno zaakcentowane linie, doskonale współgrają z oszczędnością w dekoracyjności. Ludzki zmysł estetyki skupia się głównie na formach symetrycznych, a takie właśnie można spotkać w kuchniach nowoczesnych. Dość wyraźnym wyznacznikiem jeśli chodzi o meble na zamówienie jest możliwość ich dopasowania także pod kątem kolorystycznym. Przy tym popularnym rozwiązaniem są mocne kontrasty i lakierowane fronty. Wizualnie podnoszą jakość realizacji, a także mogą się przyczynić do lepszej trwałości.

Ideologia naszego przedsiębiorstwa celuje w zadowolenie Klientów, dzięki czemu możemy się ciągle rozwijać i poznawać różne upodobania. Nowoczesne kuchnie na wymiar stawiają na odważne i niebanalne wzory lub kolory, dzięki czemu można dowolnie kombinować. Do łask wracają błyszczące fronty, a nikt nie obawia się łączyć różnych stylów, które razem mogą stworzyć coś zachwycającego.

Przygotowujemy nowoczesne kuchnie na zamówienie dla Klientów z Krakowa, a także z obszaru poza Małopolską. Wystarczy przyjrzeć się dotychczasowym realizacjom, aby przekonać się, jak wiele ciekawych pomysłów wcielamy w życie – stworzone meble kuchenne na wymiar, zgodnie z potrzebami przestrzeni, w pełni odpowiadają charakterowi jej użytkowników.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, pierwsze co możesz zrobić to przejrzeć naszą galerię realizowanych prac. Tam znajdziesz kuchnie na wymiar w duchu minimalizmu, ekstrawagancji, a nawet projekty rustykalne, czy też imitujące drewno. Następnie serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, gdzie dowiesz się, jak wygląda realizacja i jakie są jej etapy. Gwarantujemy dla każdego Klienta atrakcyjne ceny, które umożliwiają stworzenie swojej kuchni marzeń. 

Funkcjonalność i nowoczesność na pierwszym planie. To właśnie myślimy, tworząc meble łazienkowe na wymiar.
Adres
Studio Mebli Kuchennych “Marzenie”
ul. Ładna 4-6 lok. 108
31-444 Kraków