Meble kuchenne – Bochnia

Meble kuchenne - Bochnia

Meble kuchenne – Bochnia

Meble kuchenne - Bochnia 3

O firmie

Studio mebli kuchennych “Marzenie” zajmuje się kompleksową aranżacją wnętrz. Jesteśmy niewielką firmą z Krakowa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zależy nam na indywidualnym podejściu do klienta. Tworzymy meble kuchenne z pasją i profesjonalizmem. Skupiamy się głównie na świeżym i kreatywnym podejściu do każdego projektu. Pragniemy spełniać marzenia naszych klientów i zapewniać im starannie wykonane meble na wymiar. Zależy nam solidnym realizowaniu wszystkich projektów, których podstawą są dobrej jakości materiały. W efektowny sposób łączymy Państwa pomysły z naszymi sprawdzonymi rozwiązaniami. Kluczowe w naszej pracy jest samodzielne wykonywanie pomiarów, dzięki którym możemy tworzyć idealnie dopasowane meble kuchenne służące przez lata.

Kuchnie nowoczesne

Podążając za nowoczesnymi trendami, pomożemy Państwu wyposażyć wnętrze kuchni w funkcjonalne i estetyczne meble. Przy pracy nad każdym projektem skupiamy się na zastosowaniu inteligentnych rozwiązań. Stosowane przez nas ulepszenia to dodatkowe podwieszenia, podświetlenie LED-owe, półki, szuflady typu cargo. Meble kuchenne swoją ostateczną formę zawdzięczają preferencjom naszych Klientów. Obecnie przy tworzeniu nowoczesnych kuchni na wymiar dominują jasne kolory i łagodne fronty, które łączymy z kontrastowymi wzorami. Stonowane kolory i surowe wnętrze ukazane w minimalistyczne formie również cieszy się dużą popularnością. Niezależnie od wybranego wariantu decydując się na współpracę z naszą firmą, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości kuchni na wymiar. 

Meble kuchenne - Bochnia 2
Meble kuchenne - Bochnia 4

Kuchnie klasyczne

Wiele osób preferuje bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie, więc zwolennikom takich projektów oferujemy tradycyjne meble kuchenne. Stosujemy nowoczesne rozwiązania prezentowane w klasycznej formie z zachowaniem atutów starodawnych mebli. Częstą wadą takich rozwiązań jest marnowanie przestrzeni. Nasze doświadczanie pozwoli odświeżyć dawne projekty, które nadal będą miały swój klimat i charakter, ale ich funkcjonalność znacznie wzrośnie. Kuchnie na wymiar tworzone przez naszych fachowców mają służyć Państwu przez lata i cieszyć tak samo każdego dnia. Wszystkie meble kuchenne w naszym studiu powstają, aby zadowalać Klientów i zaspokajać ich potrzeby. Nie obawiamy się korzystania z tradycyjnych rozwiązań, ponieważ w stylowy sposób nadajemy im wyjątkowego charakteru.
Istotnym elementem przy tworzeniu wnętrz kuchennych jest ich wyposażenie. Wiele lat pacy na rynku pozwoliło nam znaleźć te najlepsze. Kuchnie na wymiar dzięki nam mogą być jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb Klientów. Proponujemy Państwu szeroki wybór asortymentu kuchennego od sprawdzonych firm – Blanko i Franke. Odpowiednio dopasowana technika kuchenna zapewni jeszcze bardziej funkcjonalną przestrzeń do gotowania, spożywania posiłków czy spędzania czasu z rodziną. Blanko i Franke to zaufani producenci, posiadający wielu zadowolonych klientów na całym świecie. Dzięki nam ich produkty mogą również wzbogacić kuchnie na wymiar naszych Klientów.

Zadzwoń