Meble kuchenne – Wieliczka

Meble kuchenne - Wieliczka

Meble kuchenne –Wieliczka

Meble kuchenne - Wieliczka 1

O nas

Marzenie” to studio mebli kuchennych, które tworzy dopasowane do indywidualnych potrzeb wnętrza. Przy każdym projekcie Klient decyduje o stylu i formie. Nasza firma dzięki doświadczeniu naszych pracowników tworzy kuchnie na wymiar zgodne z oczekiwaniami użytkowników. Wykorzystujemy nasze pomysły w połączeniu z sugestiami Klientów, aby spełnić wszystkie ich potrzeby. Zapewniamy fachową realizację każdego projektu. Samodzielnie dokonujemy niezbędnych pomiarów, następnie wykonujmy meble kuchenne, a cały proces kończymy odpowiednim ustawieniem ich w pomieszczeniu. Takie kompleksowe działanie daje gwarancje zarówno nam, jak i Klientom, że nasza praca została profesjonalnie wykonana i posłuży użytkownikom przez lata.

Kuchnie nowoczesne

Meble kuchenne to obecnie pomysłowe rozwiązania techniczne, które tworzą funkcjonalne wnętrza. Nowoczesne kuchnie na wymiar to symetria, estetyka i minimalizm. Kolorystyczne dopasowania bywają niezwykle różnorodne. Najczęściej jednak ich wspólnym pierwiastkiem są lakierowane fronty i mocne kontrasty. Stworzone przez nas meble kuchenne wpisują się popularne trendy, zachowując swoją indywidualność. Nasze kuchnie na wymiar nie są przekopiowanymi pomysłami z modnych czasopism, to głównie współpraca z Klientem i wsłuchanie się w jego potrzeby. Z naszej strony oferujmy pomoc przy realizacji wymarzonego wnętrza, spełniając oczekiwania użytkowników.

Meble kuchenne - Wieliczka 2
Meble kuchenne - Wieliczka 3

Kuchnie klasyczne

Unikamy nudy i banalnych schematów tworząc kuchnie na wymiar w tradycyjnym stylu. Unikalny charakter, przeniesiony ze znajomych wnętrz kuchennych, uzupełniamy funkcjonalnością i niezbędnymi modernizacjami. Nasze kuchnie na wymiar mogą być wykonane w stylu angielskim, prowansalskim, retro. Odtwarzamy zapach drewna i przytulny klimat, aby zachwycić klasyczną formą wnętrza. Dzięki nam Państwa kuchnia stanie się sercem domu, w którym spędzony czas będzie przyjemnością. Przy każdym projekcie pokazujemy jak nadać tradycyjnym pomysłom oryginalności. Zapewniamy wygodę i estetykę tak, aby nasi Klienci mogli cieszyć się dobrze dopasowaną kuchnią każdego dnia.

Kuchnie na wymiar – dlaczego warto?

Przede wszystkim zyskujemy niepowtarzalną przestrzeń dopasowaną dokładnie do naszych potrzeb. Dodatkowo korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo kuchnie na wymiar z najlepszy jakościowo materiałów. To właśnie dzięki nim meble kuchenne powstające w naszym studiu są trwałe i solidne. Kolejną zaletą naszych projektów jest długi okres gwarancji. Korzystamy z atestowanych materiałów o jak najdłuższej gwarancji od producenta, a na akcesoria wykorzystywane przez nas do produkcji dajemy wszystkim Klientom dożywotnią gwarancję. Nasi fachowych doradzają także przy wyborze sprzętu AGD i RTV, co zapewni spójność i estetykę w każdym projekcie. To, co jest kolejnym atutem naszej oferty, jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom szerokiego grona odbiorców. Proponujemy Państwu dwie odmienne koncepcje, aby trafić w każde gusta. Oferujemy zarówno kuchnie utrzymane w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Zadzwoń