Szafy na wymiar

Projektujemy szafy na wymiar mając na względzie odmienne potrzeby naszych Klientów. Jednocześnie zwracamy uwagę na estetykę i przyszłe lub aktualne otoczenie, w którym będzie zamontowany gotowy mebel. Staramy się, aby estetyką, kolorystyką i wzornictwem komponował się z panującym we wnętrzu stylem. Przygotowujemy konstrukcje wnękowe, jak i wolnostojące. Tworzymy z nich integralny element wyposażenia bądź unikalny przedmiot, prawdziwą dekorację przestrzeni.

Przygotowujemy szafy wnękowe oraz wolnostojące. Dbamy o stworzenie mebli, które będą odpowiadały potrzebom Klientów pod względem funkcjonalnym. Z wyjątkową dbałością podchodzimy do zaprojektowania odpowiedniego układu wnętrza, wprowadzając urozmaicenia w postaci różnej wielkości i ilości półek, a także przestrzeni z drążkiem. Staramy się skomponować całość tak, aby każdy element garderoby można było przechowywać w wygodny sposób. Przygotowujemy szafy przesuwane oraz tradycyjne z uchylnymi drzwiami. Modele przesuwane, w których front oparty jest na jezdnych rolkach, nie wymagają tak dużej powierzchni użytkowej jako modele uchylne. Realizujemy zlecenia od klientów z Krakowa, ale też chętnie wykonujemy zamówienia z odległych terenów.

Szafy przesuwne

Wykonujemy szafy przesuwane. Konstrukcja drzwi nie wymaga tak dużej ilości miejsca, jak przy modelach uchylnych. Ponadto nowoczesne prowadnice zapewniają łatwe otwieranie i zamykanie – bez konieczności użycia dużej siły. Dbamy o stworzenie przemyślanego układu wnętrza. Wprowadzamy rozwiązania, umożliwiające wygodne przechowywanie odzieży i akcesoriów. Przygotowujemy meble dla klientów z Krakowa. Chętnie realizujemy zlecenia z innych regionów kraju.

Szafy wnękowe

Przygotowujemy szafy wnękowe. To doskonały sposób na praktyczne zagospodarowanie trudnej do wykorzystania przestrzeni wnęki. Dzięki naszej kreatywności można uzyskać wyjątkowo pojemny i praktyczny mebel. Tworzymy konstrukcje opierając się na potrzebach naszych Klientów oraz najnowszych trendach w zakresie meblarstwa. Troszczymy się nie tylko o użytkowy charakter. Dbamy o dostosowanie konstrukcji pod kątem estetycznym do aranżacji.

12 417 22 72 / 604 457 072 Artur.z@marzenie.com.pl