Szafy na wymiar

Projektujemy szafy na wymiar mając na względzie odmienne potrzeby naszych Klientów. Jednocześnie zwracamy uwagę na estetykę i przyszłe lub aktualne otoczenie, w którym będzie zamontowany gotowy mebel. Staramy się, aby estetyką, kolorystyką i wzornictwem komponował się z panującym we wnętrzu stylem. Przygotowujemy konstrukcje wnękowe, jak i wolnostojące. Tworzymy z nich integralny element wyposażenia bądź unikalny przedmiot, prawdziwą dekorację przestrzeni.

Przygotowujemy szafy wnękowe oraz wolnostojące na wymiar. Dbamy o stworzenie mebli, które będą odpowiadały potrzebom Klientów pod względem funkcjonalnym. Z wyjątkową dbałością podchodzimy do zaprojektowania odpowiedniego układu wnętrza, wprowadzając urozmaicenia w postaci różnej wielkości i ilości półek, a także przestrzeni z drążkiem. Staramy się skomponować całość tak, aby każdy element garderoby można było przechowywać w wygodny sposób.

Przygotowujemy szafy na wymiar przesuwne oraz tradycyjne z uchylnymi drzwiami. Modele przesuwane, w których front oparty jest na jezdnych rolkach, nie wymagają tak dużej powierzchni użytkowej jako modele uchylne. Realizujemy zlecenia od klientów z Krakowa, ale też chętnie wykonujemy zamówienia z odległych terenów.

Posiadamy niemal nieograniczone możliwości produkcyjne, zapewniając Klientom szafy na wymiar dopasowane w stu procentach do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu macie Państwo pewność zainwestowania dokładnie w takie rozwiązanie, które będzie w stu procentach spełniało Wasze oczekiwania i doskonale wkomponuje się w domowe wnętrza.

Szafy przesuwne

Wykonujemy szafy przesuwne. Konstrukcja drzwi nie wymaga tak dużej ilości miejsca, jak przy modelach uchylnych. Ponadto nowoczesne prowadnice zapewniają łatwe otwieranie i zamykanie – bez konieczności użycia dużej siły. Dbamy o stworzenie przemyślanego układu wnętrza, aby szafy przesuwne były odpowiednio dopasowane do danego pomieszczenia i wprowadzamy rozwiązania, umożliwiające wygodne przechowywanie odzieży i akcesoriów. Naszym celem jest łączenie wyjątkowego designu oraz wysokiej funkcjonalności każdego mebla, dlatego też korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu przy tym niezwykle atrakcyjne ceny naszych wyrobów. Przygotowujemy meble dla Klientów z Krakowa, chętnie realizując również zlecenia z innych regionów kraju. Kompleksowa realizacja – od projektu, do montażu.

Szafy wnękowe

Przygotowujemy szafy wnękowe. To doskonały sposób na praktyczne zagospodarowanie trudnej do wykorzystania przestrzeni wnęki. Dzięki naszej kreatywności można uzyskać wyjątkowo pojemny i praktyczny mebel, który zarówno pod względem wymiarów, jak i designu dostosowany będzie do gustu Klienta oraz określonej przestrzeni. Tworzymy konstrukcje opierając się na Państwa potrzebach oraz najnowszych trendach w zakresie meblarstwa, jednocześnie stosując w produkcji najwyższej jakości materiały, dzięki którym nasze szafy wnękowe są niezwykle wytrzymałe i niezawodne na przestrzeni wielu lat. Troszczymy się nie tylko o użytkowy charakter. Dbamy o dostosowanie konstrukcji pod kątem estetycznym do aranżacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w celu przekonania się o jakości rozwiązań.

12 417 22 72 / 604 457 072 Artur.z@marzenie.com.pl